Zaterdag 26 november was het dan eindelijk zover. Na 3 weken rust brak de wedstrijd tegen het u10-2 team van Virtus aan.
Er werd gestart met zoë, Warner. Charlotte, Bryan en Jasmijn. Dit pakte goed uit en na een lay-up met bonus van Warner en een schot van bryan stond het al 0-5. Na wat goede aanvallen van u10-2 en wat minder verdedigen van ons eindigden deze eerste 4 minuten in een 5-7 voorsprong. De tweede 4 minuten van dit eerste kwart stond het verdedigend wat beter op orde. Vooral Rens wist hiervan te profiteren door veel ballen te veroveren. Na scores van Rens en Ruben eindigde het eerste kwart in een 5-15 voorsprong.
Het tweede kwart werd gestart maar het leek wel of wij aan het slapen waren. U10-2 wist hier goed gebruik van te maken en scoorde er goed op los. Na een goede score van Charlotte en een score in de laatste seconde van Ruben werden deze 4 minuten terecht verloren met 7-4. Nu moesten we wakker worden en dit gebeurde gelukkig net op tijd. We liepen de aanvallen weer en de vrije man werd gevonden, zo wisten ook Jasmijn en Bas het netje te vinden. Dit kwart wist het u10-2 team niet te scoren! Zo kon er gerust worden met een voorsprong van 25 punten (12-37).
Na de rust werd er gestart met de meiden! Dit bleek echter veel te gezellig en van basketballen kwam het maar weinig. Na een benutte vrij worp van Puck werden deze vier minuten afgesloten met 18-38. De tweede vier minuten van het derde kwart werd er goed verdedigd, Tess wist er voor te zorgen dat haar man de bal niet kreeg en ook Shanna gaf een aantal goede passes op Jasmijn die hierdoor meerdere malen wist te scoren. Eindstand 3e kwart 22-52.
Het laatste kwart was de buit al binnen en leek er een grote last van de schouders te vallen. Na goed verdedigen van Josefien wist ook zij haar man van scoren af te houden. Dit kwart werd met 24-60 afgesloten. De laatste 4 minuten van de wedstrijd waren vooral voor Warner en Zoë die elkaar goed wisten te vinden en hierdoor ook allebei wisten te scoren. Al met al werd deze wedstrijd terecht gewonnen met 24-66 en kan er nu vol op sinterklaas gericht worden donderdag. Volgende week de belangrijke wedstrijd tegen Condor en dan zijn we hopelijk wel eerder wakker.