Logo 2 Taken on

Het takenschema t/m 21 sept. staat online.
klik op taken image, schema wordt in een nieuwe tab geopend.

Logo 2 TakenProtocol on

BC Virtus Mix U10-1, D Klasse B (1e helft comp.)

Geen foto

 

BC Virtus Mix U10-1 Uitslagen

Uitslagen van 2853 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse B
DatumTijdThuisUitHalUitslag
14-09-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Beuk12 - 54
21-09-201913:30B.C. Virtus Gemengd U10 1Simple Dribble Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
28-09-201916:30BBF MIGLIORE Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1sporthal Den Butter0 - 0
05-10-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1E.L.B.C. Gemengd U10 2De Crosser0 - 0
12-10-201911:45Barons Gemengd U10 2B.C. Virtus Gemengd U10 1De Doelen0 - 0
02-11-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1BBF MIGLIORE Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
16-11-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1Barons Gemengd U10 2De Crosser0 - 0
23-11-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2B.C. Virtus Gemengd U10 1Trivium0 - 0
07-12-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1't Cromwiel0 - 0
14-12-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1Vossenberg Gemengd U10 1De Crosser0 - 0

BC Virtus Mix U10-1 Competitiestand

2853 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse B
NummerPloegGespeeldPuntenDoelsaldoWin %
1B.C. Virtus Gemengd U10 1124254 - 12100.0
2BBF MIGLIORE Gemengd U10 1124151 - 10100.0
3Simple Dribble Gemengd U10 1121937 - 18100.0
4Barons Gemengd U10 210-1918 - 370.0
5E.L.B.C. Gemengd U10 210-4110 - 510.0
6Vossenberg Gemengd U10 110-4212 - 540.0

BC Virtus Mix U10-1 Poule Uitslagen

Uitslagen van 2853 - Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse B
DatumTijdThuisUitHalUitslag
14-09-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1Barons Gemengd U10 2't Cromwiel37 - 18
14-09-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Beuk12 - 54
14-09-201913:00BBF MIGLIORE Gemengd U10 1E.L.B.C. Gemengd U10 2sporthal Den Butter51 - 10
21-09-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2Vossenberg Gemengd U10 1Trivium0 - 0
21-09-201913:30B.C. Virtus Gemengd U10 1Simple Dribble Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
22-09-201911:00Barons Gemengd U10 2BBF MIGLIORE Gemengd U10 1De Doelen0 - 0
28-09-201912:00Barons Gemengd U10 2E.L.B.C. Gemengd U10 2De Doelen0 - 0
28-09-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1Simple Dribble Gemengd U10 1De Beuk0 - 0
28-09-201916:30BBF MIGLIORE Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1sporthal Den Butter0 - 0
05-10-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1E.L.B.C. Gemengd U10 2De Crosser0 - 0
05-10-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1BBF MIGLIORE Gemengd U10 1't Cromwiel0 - 0
05-10-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1Barons Gemengd U10 2De Beuk0 - 0
12-10-201911:45Barons Gemengd U10 2B.C. Virtus Gemengd U10 1De Doelen0 - 0
12-10-201913:00BBF MIGLIORE Gemengd U10 1Vossenberg Gemengd U10 1sporthal Den Butter0 - 0
26-10-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2Simple Dribble Gemengd U10 1Trivium0 - 0
26-10-201914:45BBF MIGLIORE Gemengd U10 1Barons Gemengd U10 2sporthal Den Butter0 - 0
02-11-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2Barons Gemengd U10 2Trivium0 - 0
02-11-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1BBF MIGLIORE Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
02-11-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1Vossenberg Gemengd U10 1De Buitelstee0 - 0
16-11-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1Barons Gemengd U10 2De Crosser0 - 0
16-11-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1E.L.B.C. Gemengd U10 2't Cromwiel0 - 0
16-11-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1BBF MIGLIORE Gemengd U10 1De Beuk0 - 0
23-11-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2B.C. Virtus Gemengd U10 1Trivium0 - 0
23-11-201914:45BBF MIGLIORE Gemengd U10 1Simple Dribble Gemengd U10 1sporthal Den Butter0 - 0
24-11-201911:30Barons Gemengd U10 2Vossenberg Gemengd U10 1De Doelen0 - 0
07-12-201912:15Simple Dribble Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1't Cromwiel0 - 0
07-12-201913:00Vossenberg Gemengd U10 1E.L.B.C. Gemengd U10 2De Beuk0 - 0
14-12-201910:00E.L.B.C. Gemengd U10 2BBF MIGLIORE Gemengd U10 1Trivium0 - 0
14-12-201912:00B.C. Virtus Gemengd U10 1Vossenberg Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
15-12-201912:00Barons Gemengd U10 2Simple Dribble Gemengd U10 1De Doelen0 - 0